MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / FÃ¥tölj 10267328

nr 1026 7328

Fåtölj

Elias Svedberg för NK, 'Safaristolen'

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 21 mars 2016
kl 18:21:58

16/3 12:52:26 1      350 kr
19/3 07:27:42 2      Vinnande bud

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko